Skip to main content

Kursai

Aktyvacijos Kelionė yra pirmoji ir pagrindinė Jūsų Hologenetinio Profilio atkarpa. Ji atskleidžia keturias genetines Dovanas ir sutelkia dėmesį į Jūsų tikrąjį Aš. Lyg kertiniai gyvenimo taškai, šios keturios Dovanos yra tiesiogiai susijusios su Jūsų visuotiniu vaidmeniu šiame gyvenime. Aktyvacijos Kelionė padės Jums išreikšti savo prigimtinę paskirtį, giliau suprasti Jūsų gyvenime vyraujančias esmines temas ir išmokti išlaikyti tvirtą vidinę pusiausvyrą. Šio kurso metu susipažinsite su keturiomis Hologenetinio Profilio sferomis: Gyvenimo Darbu, Evoliucija, Švytėjimu, ir Paskirtimi.

Aktyvacijos Kelionės kursą galima įsigyti tik anglų kalba.
Pirkdami šį kursą paremsite Gene Keys Lietuva projektą.

Daugiau

Veneros Kelionė drąsina giliam emociniam atsivėrimui per santykius. Tai kelionė, kuri atveria širdį, suderina santykių traukos lauką ir palaipsniui transformuoja emocinės savigynos modelius. Veneros Kelionės praktika švelniai palaiko emocinių žaizdų paleidime ir kviečia įvaldyti didįjį gyvenimo meną – kaip į nemeilę atsakyti su meile. Ši kelionė yra antroji Auksinio Kelio atkarpa ir jos šerdis. Šio kurso metu apžvelgsite šešias savo Hologenetinio Profilio sferas: Paskirtį, Trauką, IQ, EQ, SQ, bei Šventą Žaizdą.

Veneros Kelionės kursą galima įsigyti tik anglų kalba.
Pirkdami šį kursą paremsite Gene Keys Lietuva projektą.

Daugiau

Perlo Kelionė apibūdina Jūsų asmeninius mainus su Visata – kaip duodate ir ką, pagal sinchroniškumo dėsnius, gaunate iš platesnės visumos atgal. Perlas, simbolizuojantis gyvenimo sužydėjimą, atskleidžia Jūsų gerovės paslaptis ir jų įgyvendinimo paprastumą. Perlo Kelionės sferos apibūdina procesą, kurio metu galite užmegzti ryšį su žmonėmis, bendruomenėmis, sritimis ir dimensijomis, kurių Jums reikia, kad įgyvendintumėte savo aukščiausiąjį pašaukimą. Šio kurso metu susipažinsite su keturiomis savo Hologenetinio Profilio sferomis: Pašaukimu, Bendruomene, Identitetu, ir Perlu.

Perlo Kelionės kursą galima įsigyti tik anglų kalba.
Pirkdami šį kursą paremsite Gene Keys Lietuva projektą.

Daugiau

Šio nemokamo transformacinio kurso metu Genų Raktų autorius Richard Rudd Jus rūpestingai ves per specialiai parengtas meditacijas, ritualus bei apmąstymus. Septynias dienas, maždaug po 30 minučių per dieną, būsite kviečiami atlikti švelnias praktikas ir taip užmegzti ryšį su aukštesnės prasmės pojūčiu, savimi ir Dievybe. Šis kursas skirtas tiek naujokams, tiek patyrusiems medituotojams – visiems, norintiems patirti malonę.

Septynių Malonės Dienų kursas galimas tik anglų kalba.

Daugiau