Skip to main content

Knygos

Genų Raktai

Aukštesniosios Paskirties Pažinimas

Ši knyga yra Jūsų epinės sielos kelionės pradžia. Tai pagrindinė Genų Raktų knyga, kuri talpina visą Genų Raktų sintezę – universalių sąmonės spektrų kodus, kurie aprašo visas žmogaus sąmoningumo būsenas, nuo Šešėlių iki Siddhi. Tai milžiniško gilumo ir beribės vizijos šaltinis – knyga, kurią galima kontempliuoti visą gyvenimą. Ši knyga gali būti naudojama Jūsų Hologenetinio Profilio Genų Raktų paaiškinimui, o taip pat ir kaip kasdienis įkvėpimo šaltinis arba savarankiškas dvasinio kelio palydovas. Daugelis žmonių paliudijo, kad vien perskaičius šią knygą jie giliau supranta savo gyvenimą, santykius ir aukštesniąją  paskirtį. Parašyta poetiniu ir kartu praktišku stiliumi, knyga nukreipia Jus į grožį, kuris jau slypi Jumyse, ir kviečia į pasaulį, kuriame viskas įmanoma. 

Šią knygą galima įsigyti tik anglų kalba.

64 Galimybės

Asmeninės Genų Raktų kontempliacijos

Knyga „64 Ways“ tai Richard Rudd asmeninės kontempliacijos apie kiekvieną iš 64 sąmoningumo spektro kodų, kurios skiriasi nuo pagrindinės „The Gene Keys” knygos. Iš pradžių šios kontempliacijos buvo įrašytos kaip audio įrašai ir tik vėliau, dėl didelio populiarumo, surinktos į knygą. Šios gilios kontempliacijos yra pateikiamos paprastu kalbiniu stiliumi, jose susipina praktiniai patarimai iš Richard Rudd gyvenimo, poetinės įžvalgos ir švelnus humoras, siekiant atskleisti Genų Raktų gelmes ir dilemas. Atkreipkite dėmesį, kad į šį pirkinį audio įrašai įtraukti nėra. Spauskite čia jei norite juos įsigyti.

Šią knygą galima įsigyti tik anglų kalba.

Kontempliacijos Menas

Švelnus Kelias link Pilnatvės ir Klestėjimo

Ši knygelė yra kristalizuotos išminties šedevras. Poetiška, rafinuota ir kartu labai praktiška, ši knyga supažindina su Genų Raktų praktikos pagrindu – kontempliacija. Kaip teigiama knygos įžanginiame sakinyje: „Jūsų gyvenime nėra tokios problemos, kurios nebūtų galima išspręsti pasitelkus kontempliacijos meną”. Šioje knygoje parodoma kaip naudotis kontempliacijos magija bet kurioje gyvenimo srityje, kad pajustumėte vidinį erdvumą, ramybę ir aiškumą, kurie taip retai pasitaiko šiuolaikiniame gyvenime. Tai knyga, prie kurios sugrįšite vėl ir vėl.

Šią knygą galima įsigyti tik anglų kalba.

Auksinis Kelias: Genijus

Jūsų Aktyvacijos Kelionės Gidas

Šioje knygoje rasite išsamų Aktyvacijos Kelionės aprašymą. Tai yra pirmasis iš trijų viso Auksinio Kelio atkarpų, nuo kurios ir siūloma pradėti. Aktyvacijos Kelionę sudaro 4-ios pagrindinės Dovanos ir siūlo įdomią patyriminę kelionę po Jūsų vidinio Genijaus pasaulį. Šioje knygoje paaiškinami visi pagrindiniai Jūsų Aktyvacijos Kelionės elementai – Sferos, Takai ir Linijų raktažodžiai, bei parodoma kaip praktiškai pritaikyti jų įžvalgas kasdieniame gyvenime. Svarbi pastaba: ši medžiaga yra įtraukta į Aktyvacijos Kelionės internetinį kursą, tačiau galite ją įsigyti jei pageidaujate turėti spausdintą šių mokymų kopiją.

Šią knygą galima įsigyti tik anglų kalba.

Auksinis Kelias: Meilė

Jūsų Veneros Kelionės Gidas

Šioje knygoje rasite išsamų Veneros Kelionės aprašymą, kuri yra antroji iš trijų Auksinio Kelio atkarpų. Ši knyga tai išties kvapą gniaužianti kelionė į vaikystėje užfiksuotus veikimo algoritmus, kurie paaiškina priežastis, dėl kurių ieškome meilės, ir parodo kaip mums ją atskleisti savyje. Veneros Kelionė – tai švelni kelionė, kuri pakeis Jūsų požiūrį į visus Jūsų gyvenime egzistuojančius santykius. Šioje knygoje paaiškinami pagrindiniai Veneros Kelionės elementai – Sferos, Takai ir Linijų raktažodžiai, taip pat parodoma kaip praktiškai pritaikyti jų įžvalgas kasdieniame gyvenime. Tai nepaprasta, gyvenimą keičianti knyga. Svarbi pastaba: ši medžiaga yra įtraukta į Veneros Kelionės internetinį kursą, tačiau galite ją įsigyti jei pageidaujate turėti spausdintą šių mokymų kopiją.

Šią knygą galima įsigyti tik anglų kalba.

Auksinis Kelias: Klestėjimas

Jūsų Perlo Kelionės Gidas

Šioje knygoje rasite išsamų Perlo Kelionės aprašymą, kuri yra trečioji iš trijų Auksinio Kelio atkarpų. Perlo Kelionėje sužinosite kokioje aplinkoje Jūs geriausiai atskleidžiate savo Dovanas ir kaip į Jūsų gyvenimą ateina gausa tiesiog būnant savimi. Be to, šioje kelionėje visas Auksinis Kelias yra vainikuojamas giliausiomis įžvalgomis apie Jūsų Genijaus prigimtį. Šioje knygoje paaiškinami Jūsų Perlo Kelionės elementai – Sferos, Takai ir Linijų raktažodžiai, ir parodoma kaip praktiškai pritaikyti jų įžvalgas kasdieniame gyvenime. Svarbi pastaba: ši medžiaga yra įtraukta į internetinį Perlo Kelionės kursą, tačiau galite ją įsigyti jei pageidaujate turėti spausdintą šių mokymų kopiją.

Šią knygą galima įsigyti tik anglų kalba.

Kaip skaityti el. knygą?

– Kindle elektroninių knygų skaitykle
– Mobilia aplikacija Android ir iOS įrenginiams
Kompiuterine programa PC ir Mac įrenginiams